Prosinec 2014

Úvod

2. prosince 2014 v 15:29 | Ell a Ginger |  Ostatní
Zdravíme veškeré pochybné existence z námi všemi obývané stoky, tedy internetu, které sem zavítaly. My, ctěné dámy a pánové, jsme typičtí zástupci jednoho poměrně rozšířené druhu a to homo sapiens sapiens (neplést s ovcemi co si tak jenom říkají, nevěřte jim to), poté jsme i zástupci druhu Pervertus Uchylarus, nebo-li ctění návštěvníci Deviantartu, 4chan a jiných pochybných stránek.
Jsme antivyznavači popové soudobé hudby (ve většině případech), nevyznáváme rap a neobcujeme s osobami slintajícími nad plakátem Edwarda (samozdřejmě nemáme na mysli Elrica, toho si pomluvit nedovolíme ani my, ani vy!)
My jsme Ell a Ginger...Nebo Ginger a Ell...nebo dva asociálové, kteří se vám tu rozhodli trochu zakontaminovat už tak dost znečištěné vody internetu. Jen místo ropy budeme znečišťovat našimi názory, recenzemi, případnými (opakuji případnými) povídkami a vším možným, co se nám dostane do spárů a na co nám dá náš "neúnavný" studentský život čas.
Vítejte tedy na téhle naší skládce (stránce) a račte se začíst do některého z budoucích článků, které budou přibývat podle času a možností našich maličkostí. Tímto se s vámi loučíme a doufáme, že se při čtení těchto chujovin nebudete tvářit jako již zmiňovaný starší Elric na sklenici té chemicky upravované a na bílo obarvené tekutiny, které se ještě stále říká mléko (ha) Vaše G. a E. (Ale nee, nejsme v gossip girl)
Vaše Ell a Ginger!